Getriebefilter
(€27.27 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
124U3-82521
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "Getriebefilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Produktstil | Hidráulico |
| Außendurchmesser | 51.5 mm |
| Außendurchmesser | 2.03 in |
| Innendurchmesser | 25.0 mm |
| Innendurchmesser | 0.98 in |
| Länge | 69.0 mm |
| Länge | 2.72 in |
| Flanschdurchmesser | 60.0 mm |
| Gesamtlänge | 78.0 mm |
| Gesamtlänge | 3.07 in |