GlÜhkerze
€40.31*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€47.97 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
YM12915577801
corresponds to OEMManufacturer:
Yanmar
Product Information "GlÜhkerze"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art | Ummantelte Glühkerze |
| Spannung | 10 V |
| Gewindegröße | M10 |
| Steigung | 1.25 mm |
| Rechts- oder linksgängiges Gewinde | Rechtsgewinde |
| Gesamtlänge | 67.0 mm |
| Gesamtlänge | 2.64 in |
| Gehäuselänge | 17 mm |
| Gehäuselänge | 0.67 in |
| Gewindelänge | 12.0 mm |
| Gewindelänge | 0.47 in |