Gleitlager
(€13.03 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
276854
corresponds to OEMManufacturer:
Manitou
Product Information "Gleitlager"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art | Flacher Block |
| Gesamtlänge | 180.0 mm |
| Gesamtlänge | 7.09 in |
| Höhe | 14.0 mm |
| Höhe | 0.55 in |
| Breite | 60.0 mm |
| Breite | 2.36 in |
| Material | Kunststoff |