Gleitlager
(€2.67 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
AC200004
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "Gleitlager"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art | U-förmig |
| Gesamtlänge | 152.0 mm |
| Gesamtlänge | 5.98 in |
| Höhe | 24.0 mm |
| Höhe | 0.94 in |
| Breite | 25.4 mm |
| Breite | 1.0 in |
| Material | Kunststoff |