Hebel
(€88.08 incl. 19% VAT)
Ready for dispatch in 1 day, delivery time 2-3 weeks
Product number:
0397471GN
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Hebel"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Funktion | Mast and accessories |
| Type of movement | Front / Back |
| Gesamtlänge | 360 mm |
| Gesamtlänge | 14.2 in |
| Material | Stahl |
| Diameter of the tube | 10.0 mm |
| Diameter of the tube | 0.39 in |
| Eigenschaften | Knob present |
| Color of the knob | Schwarz |
| Material of the knob | Dichtprofile |