Hydraulikfilter RÜcklauf
€11.67*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€13.89 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
17215673710
corresponds to OEMManufacturer:
Yanmar
Product Information "Hydraulikfilter RÜcklauf"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Gewindegröße | M20 x 1.5 |
| Höhe | 100.0 mm |
| Höhe | 3.94 in |
| Außendurchmesser | 83.5 mm |
| Außendurchmesser | 3.29 in |
| Produktstil | Hydraulic |
| Bypass present | false |