Hydraulikfilter
€49.60 / Stück*
(€59.02 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
0138033
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Hydraulikfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 45.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.77 in |
| Innendurchmesser | 20.0 mm |
| Innendurchmesser | 0.79 in |
| Länge | 80.0 mm |
| Länge | 3.15 in |
| Gesamtlänge | 80.0 mm |
| Gesamtlänge | 3.2 in |