Hydraulikfilter
(€64.11 incl. 19% VAT)
Ready for dispatch in 1 day, delivery time 2-3 days
Product number:
0157332
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Hydraulikfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 89.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.5 in |
| Innendurchmesser | 59.5 mm |
| Innendurchmesser | 2.34 in |
| Länge | 249.0 mm |
| Länge | 9.8 in |
| Gesamtlänge | 249.0 mm |
| Gesamtlänge | 9.8 in |