Hydraulikfilter
€41.58*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€49.48 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
2037740
corresponds to OEMManufacturer:
Hyster
Product Information "Hydraulikfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Produktstil | Hidráulico |
| Außendurchmesser | 101.5 mm |
| Außendurchmesser | 4.0 in |
| Innendurchmesser | 31.5 mm |
| Innendurchmesser | 1.24 in |
| Länge | 279.0 mm |
| Länge | 10.98 in |
| Gesamtlänge | 279.0 mm |
| Gesamtlänge | 11.16 in |