Hydraulikfilter
(€88.90 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
518250
corresponds to OEMManufacturer:
Manitou
Product Information "Hydraulikfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 69.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.72 in |
| Innendurchmesser | 34.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.34 in |
| Länge | 110.0 mm |
| Länge | 4.33 in |
| Gesamtlänge | 110.0 mm |
| Gesamtlänge | 4.33 in |