Hydraulikfilter
€54.87 / Stück*
(€65.30 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
7414581
corresponds to OEMManufacturer:
Bobcat
Product Information "Hydraulikfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Produktstil | Hidráulico |
| Außendurchmesser | 84.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.31 in |
| Innendurchmesser | 41.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.61 in |
| Länge | 195.0 mm |
| Länge | 7.68 in |
| Gesamtlänge | 217.0 mm |
| Gesamtlänge | 8.68 in |