Hydraulikfilter
(€33.44 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
7850500014S0
corresponds to OEMManufacturer:
Ep Forklift
Product Information "Hydraulikfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Produktstil | Hidráulico |
| Außendurchmesser | 59.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.32 in |
| Innendurchmesser | 29.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.14 in |
| Länge | 136.5 mm |
| Länge | 5.37 in |
| Gesamtlänge | 136.5 mm |
| Gesamtlänge | 5.37 in |