Hydraulikfilter
(€19.66 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
H24C750301
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "Hydraulikfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Produktstil | Schmieröl |
| Außendurchmesser | 79.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.11 in |
| Innendurchmesser | 31.2 mm |
| Innendurchmesser | 1.23 in |
| Länge | 96.0 mm |
| Länge | 3.78 in |
| Gesamtlänge | 108.0 mm |
| Gesamtlänge | 4.32 in |
| Gewindegröße | 1 NPT |