Kegelrollenlager Konisch
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€75.34 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
181007
corresponds to OEMManufacturer:
Volvo
Product Information "Kegelrollenlager Konisch"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Metrische oder imperiale Serie | Imperial |
| Innendurchmesser | 50.8 mm |
| Innendurchmesser | 2.0 in |
| Breite des Kegels | 1.193 in |
| Breite des Kegels | 30.302 mm |
| Radiuskegel | 0.14 in |
| Radiuskegel | 3.6 mm |