Kegelrollenlager Konisch
(€14.90 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
500960
corresponds to OEMManufacturer:
SKF
Product Information "Kegelrollenlager Konisch"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Metrische oder imperiale Serie | Imperial |
| Innendurchmesser | 33.338 mm |
| Innendurchmesser | 1.313 in |
| Breite des Kegels | 771.0 in |
| Breite des Kegels | 19.583 mm |
| Radiuskegel | 0.03 in |
| Radiuskegel | 0.8 mm |