Kegelrollenlager-baugruppe
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€43.57 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
SL0009247707
corresponds to OEMManufacturer:
Total Source America
Product Information "Kegelrollenlager-baugruppe"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Metrische oder imperiale Serie | Metrische |
| Innendurchmesser | 39.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.535 in |
| Außendurchmesser | 68.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.677 in |
| Gesamtbreite | 37.0 mm |
| Gesamtbreite | 1.457 in |
| Breite des Außenrings | 2.677 in |
| Breite des Außenrings | 68.0 mm |