Kette
(€193.80 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
7330582
corresponds to OEMManufacturer:
Bobcat
Product Information "Kette"
| Länge L | 5.13 m |
| Kettentyp TY-K | Flyerkette |
| Teilung P | 15.88 mm |
| Bolzendurchmesser D2 | 5.95 mm |
| Gesamtbreite B | 32.3 mm |
| Gesamthöhe H | 15.1 mm |
| Blechstärke S | 2.46 mm |
| Typ Flyerkette TY-SK | 6x6 (13) |
| Material MAT | Kohlenstoffstahl |