KohlebÜrste
€57.44 / Stück*
(€68.35 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
4231580
corresponds to OEMManufacturer:
Hubtex
Product Information "KohlebÜrste"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art der Kohlebürste | Mehrere Drähte verbunden |
| Stärke | 10.0 mm |
| Stärke | 0.39 in |
| Breite | 32.0 mm |
| Breite | 1.26 in |
| Höhe | 32.7 mm |
| Höhe | 1.29 in |
| Sensorkabel | false |
| Bausatz | false |