KohlebÜrstensatz
(€46.83 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
7509136
corresponds to OEMManufacturer:
Cesab
Product Information "KohlebÜrstensatz"
| Anzahl Kohlenzatz | 4 |
| Number of Brushes | 4 |
| Indicator wire YES/NO | false |
| Dicke | 9.8 mm |
| Breite | 24.7 mm |
| Höhe | 20.3 mm |
| Qualität | CM9 |
| Zubehör | false |