Kraftstoffilter
(€55.12 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
1J43043060
corresponds to OEMManufacturer:
Kubota
Product Information "Kraftstoffilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Gewindegröße | M16 x 1.5 |
| Höhe | 161.0 mm |
| Höhe | 6.34 in |
| Außendurchmesser | 78.6 mm |
| Außendurchmesser | 3.09 in |
| Anschlussgewinde | M8 x 1.25 |
| Produktstil | Kraftstoff-Wasser-Abscheider |
| Enthält | Ablauf |