Kraftstoffilter
€7.54*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€8.97 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
4050931
corresponds to OEMManufacturer:
Yale
Product Information "Kraftstoffilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Gewindegröße | M20 x 1.5 |
| Höhe | 144.0 mm |
| Höhe | 5.67 in |
| Außendurchmesser | 95.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.74 in |
| Produktstil | Kraftstoff-Wasser-Abscheider |
| Enthält | Sensoranschluss |