Kugellager
(€9.88 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
92560504
corresponds to OEMManufacturer:
Tailift
Product Information "Kugellager"
| Unit | Metrisch |
| Bore diameter | 30 mm |
| Outer diameter | 62 mm |
| Wiidth outer ring | 16 mm |
| Bearing number | 6206 |
| Type of sealing | unsealed |
| Internal clearance | 0 |
| Type of the groove | no groove |
| Number of rows | 1 |
| Extended inner ring | false |
| Material bearing | Lager Stahl |
| Grease code | 0 |