Laufrad
€432.34*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€514.48 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
0030102
corresponds to OEMManufacturer:
Latec
Product Information "Laufrad"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Antriebsrad | Polyurethan |
| Durchmesser des Rads: | 343.0 mm |
| Durchmesser des Rads: | 13.5 in |
| Breite des Rads: | 108.0 mm |
| Breite des Rads: | 4.25 in |
| Befestigung des Rads | Ohne Lager |
| Durchmesser der Lagerkammer | 90.0 mm |
| Durchmesser der Lagerkammer | 3.54 in |
| Tiefe der Lagerkammer | 23.0 mm |
| Tiefe der Lagerkammer | 0.91 in |
| Farbe des Rads | Braun |