Lithiumbatterie 3v - Cr2
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€4.09 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
373
corresponds to OEMManufacturer:
Varta
Product Information "Lithiumbatterie 3v - Cr2"
| IEC-Code | CR2 |
| Spannung | 3 V |
| Kapazität | 920 mAh |
| Form | cylindrical |
| Diametro esterno (metrico) | 15.6 mm |
| Gesamthöhe (metrisch) | 27 mm |
| Applicazione | LI |
| Gewicht pro Stück | 11 g |
| Blisterverpackung | true |