Luftfilter
€26.72 / Stück*
(€31.80 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
0009831769
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Luftfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 140.5 mm |
| Außendurchmesser | 5.53 in |
| Innendurchmesser | 81.0 mm |
| Innendurchmesser | 3.19 in |
| Länge | 328.5 mm |
| Länge | 12.93 in |
| Form | Rund |
| Typ | Primäre |
| Bauform | Radialdichtung |
| Produktstil | Luftfilterelement |