Luftfilter
€19.91 / Stück*
(€23.69 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
244928
corresponds to OEMManufacturer:
Hyster
Product Information "Luftfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 90.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.54 in |
| Innendurchmesser | 51.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.01 in |
| Länge | 275.0 mm |
| Länge | 10.83 in |
| Form | Rund |