Luftfilter
(€17.26 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
27916GT
corresponds to OEMManufacturer:
Genie
Product Information "Luftfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 137.4 mm |
| Außendurchmesser | 5.41 in |
| Innendurchmesser | 68.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.68 in |
| Länge | 285.0 mm |
| Länge | 11.22 in |
| Form | Rund |
| Enthält | Lamellen |