Luftfilter
(€27.00 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
32905001
corresponds to OEMManufacturer:
JCB
Product Information "Luftfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 139.0 mm |
| Außendurchmesser | 5.47 in |
| Innendurchmesser | 71.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.8 in |
| Länge | 217.0 mm |
| Länge | 8.54 in |
| Form | Rund |
| Enthält | Lamellen, Flansch |