Luftfilter
€19.39 / Stück*
(€23.07 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
3EB0125830
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Luftfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 104.0 mm |
| Außendurchmesser | 4.09 in |
| Innendurchmesser | 62.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.44 in |
| Länge | 258.0 mm |
| Länge | 10.16 in |
| Form | Rund |