Luftfilter
(€75.60 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
455044GN
corresponds to OEMManufacturer:
Manitou
Product Information "Luftfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 137.0 mm |
| Außendurchmesser | 5.39 in |
| Innendurchmesser | 92.0 mm |
| Innendurchmesser | 3.62 in |
| Länge | 393.0 mm |
| Länge | 15.47 in |
| Form | Rund |
| Enthält | Lamellen |