Luftfilter
€18.69 / Stück*
(€22.24 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
6681475
corresponds to OEMManufacturer:
Bobcat
Product Information "Luftfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 104.0 mm |
| Außendurchmesser | 4.09 in |
| Innendurchmesser | 74.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.91 in |
| Länge | 280.0 mm |
| Länge | 11.02 in |
| Form | Rund |