Luftfilter
(€30.23 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
6690907
corresponds to OEMManufacturer:
Bobcat
Product Information "Luftfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 105.6 mm |
| Außendurchmesser | 4.16 in |
| Innendurchmesser | 76.2 mm |
| Innendurchmesser | 3.0 in |
| Länge | 272.3 mm |
| Länge | 10.72 in |
| Form | Rund |