Luftfilter
(€41.13 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
6698057
corresponds to OEMManufacturer:
Bobcat
Product Information "Luftfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 165.0 mm |
| Außendurchmesser | 6.5 in |
| Innendurchmesser | 126.0 mm |
| Innendurchmesser | 4.96 in |
| Länge | 310.0 mm |
| Länge | 12.2 in |
| Form | Rund |