Luftfilter
(€19.90 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
6925312
corresponds to OEMManufacturer:
Bobcat
Product Information "Luftfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 76.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.99 in |
| Innendurchmesser | 55.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.17 in |
| Länge | 343.0 mm |
| Länge | 13.5 in |
| Form | Rund |