Mastrolle
€49.29*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€58.66 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
654441
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Mastrolle"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Untertyp | ROL01 |
| Maximale Breite des Außenrings | 34.0 mm |
| Maximale Breite des Außenrings | 1.3 in |
| Maximale Breite des Innenrings | 28.9 mm |
| Maximale Breite des Innenrings | 1.1 in |
| Maximaler Durchmesser des Außenrings | 105.5 mm |
| Maximaler Durchmesser des Außenrings | 4.2 in |
| Maximaler Durchmesser des Innenrings | 45.0 mm |
| Maximaler Durchmesser des Innenrings | 1.8 in |