Nutring
€3.30 / Stück*
(€3.93 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
0009621966
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Nutring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 22.0 mm |
| Innendurchmesser | 0.87 in |
| Außendurchmesser | 30.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.18 in |
| Gesamthöhe | 7.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.28 in |
| Typ | U12 |
| Material | PU |