Nutring
€27.28 / Stück*
(€32.46 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
029103
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Nutring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 80.0 mm |
| Innendurchmesser | 3.15 in |
| Außendurchmesser | 105.0 mm |
| Außendurchmesser | 4.13 in |
| Gesamthöhe | 18.6 mm |
| Gesamthöhe | 0.73 in |
| Typ | U79 |
| Material | PU |