Nutring
€99.74 / Stück*
(€118.69 incl. 19% VAT)
Ready for dispatch in 1 day, delivery time 2-3 days
Product number:
0520840
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Nutring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 32.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.26 in |
| Außendurchmesser | 39.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.54 in |
| Gesamthöhe | 4.5 mm |
| Gesamthöhe | 0.18 in |
| Typ | U101 |
| Material | PU |