Nutring
(€7.58 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
1318
corresponds to OEMManufacturer:
Stoecklin
Product Information "Nutring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 40.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.57 in |
| Außendurchmesser | 50.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.97 in |
| Gesamthöhe | 10.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.39 in |
| Typ | U06 |
| Material | PU |