Nutring
€42.82*
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€50.96 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
1655547
corresponds to OEMManufacturer:
Hyster
Product Information "Nutring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 54.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.13 in |
| Außendurchmesser | 62.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.44 in |
| Gesamthöhe | 3.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.12 in |
| Typ | U49 |
| Material | PTFE |