Nutring
(€9.13 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
524173
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Nutring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 55.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.17 in |
| Außendurchmesser | 63.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.48 in |
| Gesamthöhe | 8.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.31 in |
| Typ | U12 |
| Material | PU |