Nutring
(€10.03 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
8417419
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Nutring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 30.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.18 in |
| Außendurchmesser | 38.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.5 in |
| Gesamthöhe | 8.2 mm |
| Gesamthöhe | 0.32 in |
| Typ | U01 |
| Material | PU |