Nutring
€2.51 / Stück*
(€2.99 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
FU0613L0
corresponds to OEMManufacturer:
Heli
Product Information "Nutring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 40.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.57 in |
| Außendurchmesser | 50.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.97 in |
| Gesamthöhe | 6.3 mm |
| Gesamthöhe | 0.25 in |
| Typ | U05 |
| Material | PU |