O-ring
€1.05 / Stück*
(€1.25 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
135732
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "O-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 69.44 mm |
| Innendurchmesser | 2.73 in |
| Innendurchmesser | 2 3/4 |
| Querschnitt | 3.53 mm |
| Querschnitt | 0.14 in |
| Querschnitt | 1/8 |
| Material | NBR |
| O-Ring-Größe AS568-Standard | 232 |
| Härteprüfer | 80 A |