O-ring
€3.51 / Stück*
(€4.18 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
1361827
corresponds to OEMManufacturer:
Hyster
Product Information "O-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 17.0 mm |
| Innendurchmesser | 0.67 in |
| Innendurchmesser | 11/16 |
| Querschnitt | 3.5 mm |
| Querschnitt | 0.14 in |
| Querschnitt | 1/8 |
| Material | FKM |
| O-Ring-Größe AS568-Standard | 209 |
| Härteprüfer | 80 A |