O-ring
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€2.87 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
23124
corresponds to OEMManufacturer:
Magni
Product Information "O-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 215.57 mm |
| Innendurchmesser | 8.49 in |
| Innendurchmesser | 8 1/2 |
| Querschnitt | 2.62 mm |
| Querschnitt | 0.1 in |
| Querschnitt | 3/32 |
| Material | NBR |
| O-Ring-Größe AS568-Standard | 173 |
| Härteprüfer | 70 A |