O-ring
(€2.52 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
524174
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "O-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 74.61 mm |
| Innendurchmesser | 2.94 in |
| Querschnitt | 3.53 mm |
| Querschnitt | 0.14 in |
| Querschnitt | 1/8 |
| Material | NBR |
| Härteprüfer | 90 A |