O-ring
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€1.32 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
60099747
corresponds to OEMManufacturer:
Sany
Product Information "O-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 9.25 mm |
| Innendurchmesser | 0.36 in |
| Innendurchmesser | 3/8 |
| Querschnitt | 1.78 mm |
| Querschnitt | 0.07 in |
| Querschnitt | 1/16 |
| Material | FKM |
| O-Ring-Größe AS568-Standard | 12 |
| Härteprüfer | 80 A |