O-ring
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€2.65 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
60099748
corresponds to OEMManufacturer:
Sany
Product Information "O-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 10.82 mm |
| Innendurchmesser | 0.43 in |
| Innendurchmesser | 7/16 |
| Querschnitt | 1.78 mm |
| Querschnitt | 0.07 in |
| Querschnitt | 1/16 |
| Material | FKM |
| O-Ring-Größe AS568-Standard | 13 |
| Härteprüfer | 80 A |