O-ring
€2.61 / Stück*
(€3.11 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
6670769
corresponds to OEMManufacturer:
Bobcat
Product Information "O-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 15.0 mm |
| Innendurchmesser | 0.59 in |
| Innendurchmesser | 5/8 |
| Querschnitt | 2.5 mm |
| Querschnitt | 0.1 in |
| Querschnitt | 1/16 |
| Material | Silikon |
| O-Ring-Größe AS568-Standard | 16 |
| Härteprüfer | 70 A |